Skip to content

Browar

Czarnków

Browar

Czarnków

Nasze

Marki

 

Dzika, tajemnicza, dziewicza Dolina Noteci w 2013 roku, w plebiscycie 7 Cudów Polski okazała się bezkonkurencyjna. To z tej krainy pochodzi najbardziej popularne wśród piw regionalnych w Wielkopolsce – piwo Noteckie. Marka kultywuje przywiązanie do tradycji, tradycyjnych metod warzenia, klasycznych odmian chmielu oraz klasycznych stylów piwnych. Historia piwa Noteckie jest nierozerwalnie złączona z historią Browaru w Czarnkowie.

Gniewosz to imię męskie pochodzenia słowiańskie. Nosił je m.in. polski rycerz herbu Strzegomia, Gniewosz z Dalewic, który dowodził chorągwiami zaciężnymi ze Śląska, Czech i Moraw w bitwie pod Grunwaldem. Jego bohaterskie czyny i twardy charakter stały się inspiracją do stworzenia piwa Gniewosz.

Konstancin – symbol dobrego smaku. Marka od lat zdobywa swoich fanów dzięki poczuciu dobrego smaku. Od lat 90-tych ubiegłego stulecia marka Konstancin toruje sobie drogę dzięki ciekawym i innowacyjnym piwom.

W portfolio marki Konstancin znaleźć można klasyczne receptury piw, jak i nowofalowe warzone pod okiem piwowara Andrzeja Kryczki.

Od kilkudziesięciu lat Warszawiak znajduje uznanie konsumentów nie tylko w Warszawie. Jest to obecnie najstarsze piwo z portfela Browaru Konstancin warzone i sprzedawane do dziś.

Najnowsze piwo w portfelu Browaru Czarnków o lekko słodowym smaku z wyczuwalną goryczką. Spróbuj go i przekonaj się, że nie taki Łoś straszny jak go malują.

Karkonosze i Góry Izerskie od wieków słyną z nieprzebranych bogactw i skarbów. W połowie XII wieku przybyli tu Walonowie, którzy zawodowo zajmowali się poszukiwaniem złota i drogocennych kamieni szlachetnych. Tradycje walońskie są bardzo mocno zakorzenione w historii Gór Olbrzymich. Marka została stworzona z myślą o uczczeniu wkładu Walonów w rozwój regionu.

Sąsiadujące z Karkonoszami Góry Izerskie znane są z dzikiej natury i wielu nieodkrytych jeszcze tajemnic. Sercem Gór Izerskich od wielu lat jest Stacja Turystyczna Orle, dla której warzymy piwo Izerskie Jasne Pełne. Znakomite, naturalnie warzone piwom stało się wizytówką tego pasma Sudetów.